Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.15
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Komitetu Żydów Amerykańskich (AJC). Na spotkaniu Leon Kieres zadeklarował wolę szybkiego wyjaśnienia sprawy pogromu i zakończenia związanego z nim dochodzenia - już w maju lub kwietniu.
(PAP)Ziemia pochłania kolejne ofiary od Ameryki po Azję

Gwałtowne wstrząsy zanotowano w Salwadorze, na Sumatrze i w Grecji.
Według najnowszych danych, we wtorkowym trzęsieniu ziemi w Salwadorze zginęło co najmniej 260 osób. Liczbę rannych ocenia się na około 2200 osób.
Strefa trzęsienia, które miało siłę 6,6 stopnia w skali Richtera, obejmowała departamenty San Vicente, Cuscatlan oraz La Paz. Epicentrum wstrząsów znajdowało się 24 km na płd.-wsch. od San Salvador.
W samej stolicy szkody
Komitetu Żydów Amerykańskich (AJC). Na spotkaniu Leon Kieres zadeklarował wolę szybkiego wyjaśnienia sprawy pogromu i zakończenia związanego z nim dochodzenia - już w maju lub kwietniu.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Ziemia pochłania kolejne ofiary od Ameryki po Azję&lt;/&gt;<br><br>Gwałtowne wstrząsy zanotowano w Salwadorze, na Sumatrze i w Grecji.<br>Według najnowszych danych, we wtorkowym trzęsieniu ziemi w Salwadorze zginęło co najmniej 260 osób. Liczbę rannych ocenia się na około 2200 osób.<br>Strefa trzęsienia, które miało siłę 6,6 stopnia w skali Richtera, obejmowała departamenty San Vicente, Cuscatlan oraz La Paz. Epicentrum wstrząsów znajdowało się 24 km na płd.-wsch. od San Salvador.<br>W samej stolicy szkody
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego