Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Krzysztof Bychowski
Tytuł: strona internetowa mieszkańców Marek
Rok: 2003
z każdym rokiem przyciąga coraz więcej uczestników. Zachętą dla czytelników do udziału w nim niech będą zamieszczone tu zdjęcia ogrodów uczestników edycji 2002.
Pamiętajmy, że ogrody nie muszą mieć przecież rozmiarów Ogrodu Botanicznego w Powsinie, żeby cieszyć nasze oczy i dać możliwość wypoczynku w kojącym otoczeniu roślin. Wystarczy mały fragment ziemi, a nawet on nie jest konieczny, jeżeli udekorujemy roślinami balkon czy taras. Oto przykłady pięknych, wielobarwnych ogródków i klombów na małej powierzchni. (fot. 1, fot. 2, fot. 3, fot. 4). Właściciele tych ogrodów nie muszą nas zapewniać o swojej miłości do kwiatów - z pewnością poświęcają mu bardzo dużo czasu.
Sielski
z każdym rokiem przyciąga coraz więcej uczestników. Zachętą dla czytelników do udziału w nim niech będą zamieszczone tu zdjęcia ogrodów uczestników edycji 2002. <br>Pamiętajmy, że ogrody nie muszą mieć przecież rozmiarów Ogrodu Botanicznego w Powsinie, żeby cieszyć nasze oczy i dać możliwość wypoczynku w kojącym otoczeniu roślin. Wystarczy mały fragment ziemi, a nawet on nie jest konieczny, jeżeli udekorujemy roślinami balkon czy taras. Oto przykłady pięknych, wielobarwnych ogródków i klombów na małej powierzchni. (fot. 1, fot. 2, fot. 3, fot. 4). Właściciele tych ogrodów nie muszą nas zapewniać o swojej miłości do kwiatów - z pewnością poświęcają mu bardzo dużo czasu. <br>Sielski
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego