Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
je w kostkach. Twoja sylwetka będzie dzięki temu wyglądać smuklej. Nie przyciskaj rąk do tułowia, lecz odrzuć je lekko na boki.

Chodząc, wyobraź sobie, że przez całe twoje ciało przebiega mocno naciągnięta struna, od palców stóp aż po czubek głowy. To powinno ci pomóc trzymać się zawsze prosto.

Stawianie na ziemi najpierw palców, a dopiero potem pięt podziała na wygląd twoich stóp tak, jak najelegantsze buty od Prady.

Gdy stoisz w miejscu, nie łącz stóp. Nogi będą wyglądać znacznie lepiej, kiedy przyjmiesz pozę baletnicy - palce lewej stopy skierowane lekko w lewo, zaś prawa stopa ustawiona prostopadle do lewej.

fitness

Wskocz w
je w kostkach. Twoja sylwetka będzie dzięki temu wyglądać smuklej. Nie przyciskaj rąk do tułowia, lecz odrzuć je lekko na boki. <br><br>Chodząc, wyobraź sobie, że przez całe twoje ciało przebiega mocno naciągnięta struna, od palców stóp aż po czubek głowy. To powinno ci pomóc trzymać się zawsze prosto. <br><br>Stawianie na ziemi najpierw palców, a dopiero potem pięt podziała na wygląd twoich stóp tak, jak najelegantsze buty od Prady. <br><br>Gdy stoisz w miejscu, nie łącz stóp. Nogi będą wyglądać znacznie lepiej, kiedy przyjmiesz pozę baletnicy - palce lewej stopy skierowane lekko w lewo, zaś prawa stopa ustawiona prostopadle do lewej.&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=112-115&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;fitness&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wskocz w
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego