Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Naj
Nr: 40
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
kiedyś zamówiłam nowe stoliki, mąż miał pretensję, iż zrobiłam to bez jego wiedzy. Czasami jest mi przykro, że nie liczy się z moim zdaniem, że traktuje restaurację jak wyłącznie swoją własność. No i, jak każde małżeństwo, od czasu do czasu się kłócimy, a wtedy następnego dnia w pracy trudno zachować zimną krew. Ale też oboje wiemy, że możemy na siebie liczyć w każdej sytuacji. Wspólna praca sprawiła, że staliśmy się sobie jeszcze bardziej bliscy.
Plusy
+Partnerom łatwiej pogodzić pracę i obowiązki domowe.
+Wzajemne dążenie do pomnażania rodzinnego kapitału wzmacnia związek.
Minusy
-Konflikty na tle podziału obowiązków i kompetencji. Spory o to, kto
kiedyś zamówiłam nowe stoliki, mąż miał pretensję, iż zrobiłam to bez jego wiedzy. Czasami jest mi przykro, że nie liczy się z moim zdaniem, że traktuje restaurację jak wyłącznie swoją własność. No i, jak każde małżeństwo, od czasu do czasu się kłócimy, a wtedy następnego dnia w pracy trudno zachować zimną krew. Ale też oboje wiemy, że możemy na siebie liczyć w każdej sytuacji. Wspólna praca sprawiła, że staliśmy się sobie jeszcze bardziej bliscy. <br>Plusy <br>+Partnerom łatwiej pogodzić pracę i obowiązki domowe. <br>+Wzajemne dążenie do pomnażania rodzinnego kapitału wzmacnia związek. <br>Minusy <br>-Konflikty na tle podziału obowiązków i kompetencji. Spory o to, kto
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!