Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
mnie. Zaraz po obronie dyplomu z pedagogiki kulturalno-oświatowej rozpoczęłam naukę w Wyższym Studium Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w Łodzi. I to był strzał w dziesiątkę! Dzień produkcyjny zaczynam wcześnie rano. Muszę upewnić się, że wszystko, co jest potrzebne do programu, będzie gotowe na czas. Moim obowiązkiem jest zachować zimną krew i znaleźć rozwiązanie problemu, jeśli taki się pojawi. Zdarzyło mi się więc tańczyć z gośćmi programu, bo nie przyszła osoba, która miała się tym zająć. Największym sukcesem są dla mnie pochwały od tych, dla których robię program, czyli od telewidzów.
Recepta na sukces:
Dobry kontakt z ludźmi jest podstawą. Jeżeli
mnie. Zaraz po obronie dyplomu z pedagogiki kulturalno-oświatowej rozpoczęłam naukę w Wyższym Studium Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w Łodzi. I to był strzał w dziesiątkę! Dzień produkcyjny zaczynam wcześnie rano. Muszę upewnić się, że wszystko, co jest potrzebne do programu, będzie gotowe na czas. Moim obowiązkiem jest zachować zimną krew i znaleźć rozwiązanie problemu, jeśli taki się pojawi. Zdarzyło mi się więc tańczyć z gośćmi programu, bo nie przyszła osoba, która miała się tym zająć. Największym sukcesem są dla mnie pochwały od tych, dla których robię program, czyli od telewidzów. <br>Recepta na sukces: <br>Dobry kontakt z ludźmi jest podstawą. Jeżeli
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!