Typ tekstu: Książka
Autor: Machulski Juliusz, Wereśniak Piotr, Zatorski Ryszard
Tytuł: Kiler
Rok: 1998
17. W przedpokoju drzwi wejściowe otwierają się cicho. Do mieszkania wchodzą zgrabne damskie nogi na wysokich obcasach. Nogi przechodzą przez mieszkanie i kierują się w stronę łazienki, gdzie słychać podśpiewywanie zadowolonego z siebie Kilera. Kiler śpiewa w najlepsze, gdy słyszy damski głos.

GŁOS
Ciao, Kiler, nie przeszkadzam? Można?

Kiler, zachowując zimną krew, odwraca się, jak gdyby nigdy nic. W drzwiach łazienki stoi Rysia Siarzewska - żona Siary.

KILER
Zapraszam oczywiście, proszę!

RYSIA
Było otwarte, więc...

KILER
Nie, no jasne! Normalna sprawa!

Pospiesznie wstaje z wanny, zakładając elegancki szlafrok. Rysia rusza, Kiler za nią. Są w obszernym salonie.

RYSIA
I co? Podoba ci się
17. W przedpokoju drzwi wejściowe otwierają się cicho. Do mieszkania wchodzą zgrabne damskie nogi na wysokich obcasach. Nogi przechodzą przez mieszkanie i kierują się w stronę łazienki, gdzie słychać podśpiewywanie zadowolonego z siebie Kilera. Kiler śpiewa w najlepsze, gdy słyszy damski głos.<br><br>GŁOS<br>Ciao, Kiler, nie przeszkadzam? Można?<br><br>Kiler, zachowując zimną krew, odwraca się, jak gdyby nigdy nic. W drzwiach łazienki stoi Rysia Siarzewska - żona Siary.<br><br>KILER<br>Zapraszam oczywiście, proszę!<br><br>RYSIA<br>Było otwarte, więc...<br><br>KILER<br>Nie, no jasne! Normalna sprawa!<br><br>Pospiesznie wstaje z wanny, zakładając elegancki szlafrok. Rysia rusza, Kiler za nią. Są w obszernym salonie.<br><br>RYSIA<br>I co? Podoba ci się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!