Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
lodowatą i gorącą wodą. Mądrości ludowe nie uszły uwadze seksuologów, którzy stwierdzili, że faktycznie zimne okłady służą obniżaniu seksualnego napięcia. Cierpiący na przedwczesny wytrysk pacjent słyszał zatem od swego lekarza, aby po kilku ruchach frykcyjnych wkładał członka do... wiaderka z lodem (brr!). Skuteczność tych metod była różna. Czasami eksperymenty "ciepło-zimno" kończyły się, nomen omen, oziębłością partnerki. W drugiej połowie XX wieku uznano zatem, że generalnie okłady z lodu nie są złe, ale lepiej robią na usuwanie skutków nocnej libacji, o ile stosowane są na głowę.

Siła mięśni
Inny sposób opóźniania wytrysku, to technika zaciskania mięśni. Aż do bólu! O ile
lodowatą i gorącą wodą. Mądrości ludowe nie uszły uwadze seksuologów, którzy stwierdzili, że faktycznie zimne okłady służą obniżaniu seksualnego napięcia. Cierpiący na przedwczesny wytrysk pacjent słyszał zatem od swego lekarza, aby po kilku ruchach frykcyjnych wkładał członka do... wiaderka z lodem (brr!). Skuteczność tych metod była różna. Czasami eksperymenty "ciepło-zimno" kończyły się, nomen omen, oziębłością partnerki. W drugiej połowie XX wieku uznano zatem, że generalnie okłady z lodu nie są złe, ale lepiej robią na usuwanie skutków nocnej libacji, o ile stosowane są na głowę.<br><br>Siła mięśni<br>Inny sposób opóźniania wytrysku, to technika zaciskania mięśni. Aż do bólu! O ile
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!