Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: rozmowa z Ewą
Rok powstania: 2003
Spacerek?

Dowidzenia.
Dziękujemy. Dobranoc.
Dobranoc....Chyba..O ho, ho. Wąskobarkowcy. Jakaś rozróba? Zobacz , dwa radiowozy.
Fajnie.
No, nie wiem.
Rozumiem jesteś zadowolony z życia tak ogólnie ostatnio?
Ogólnie tak. Gdyby nie ten wyjazd na Białoruś.
Wyjazd na Białoruś cię wpiernicza? Czemu?
No, bo nie lubię wyjazdów zimowych ogólnie.
Bo jest zimno.
Poza tym. No w takich. To jest raczej hard core tak zwany. Będziemy nocować w chatach u gospodarzy, na w jednym z najbiedniejszych regionów Białorusi w ogóle. Mamy ze sobą wziąć herbatę, na przykład, bo tam nie mają i, i takie klimaty .
Weźcie wódkę tam chyba też pewnie nie mają
Spacerek? &lt;/&gt;<br>&lt;pause&gt;<br>&lt;who2&gt; Dowidzenia. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Dziękujemy. Dobranoc. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; Dobranoc....Chyba..O ho, ho. &lt;orig&gt;Wąskobarkowcy&lt;/&gt;. Jakaś rozróba? Zobacz , dwa radiowozy. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Fajnie. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; No, nie wiem. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Rozumiem jesteś zadowolony z życia tak ogólnie ostatnio? &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; Ogólnie tak. Gdyby nie ten wyjazd na Białoruś. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Wyjazd na Białoruś cię wpiernicza? Czemu? &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; No, bo nie lubię wyjazdów zimowych ogólnie. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Bo jest zimno. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; Poza tym. No w takich. To jest raczej hard core tak zwany. Będziemy nocować w chatach u gospodarzy, na w jednym z najbiedniejszych regionów Białorusi w ogóle. Mamy ze sobą wziąć herbatę, na przykład, bo tam nie mają i, i takie klimaty &lt;gap&gt;. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Weźcie wódkę tam chyba też pewnie nie mają
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!