Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy odzieży
Rok: 2000
w pralkach i suszyć w suszarkach bębnowych, a która pomimo swojej łatwej konserwacji zachowuje pierwotny kształt, miękkość i komfort wełny.

Wełnę kojarzymy z komfortem
Chcemy aby ubrania które użytkujemy były wygodne a wełna posiadała unikalne naturalne właściwości które nadają jej komfort którego poszukujemy.
Wiemy, że wełna utrzymuje ciepło kiedy jest zimno. Jednak nie każdy się być może orientuje, że kiedy jest gorąco, lekka wełna również pomaga w utrzymaniu chłodu. Dzieje się tak ponieważ włókna oddychają i pozwalają skórze oddychać. Naturalne pofałdowania we włóknach wełnianych zachowują się jak naturalny termostat. Żadne inne włókno nie może poszczycić się taką własnością.
Sposób konserwacji i
w pralkach i suszyć w suszarkach bębnowych, a która pomimo swojej łatwej konserwacji zachowuje pierwotny kształt, miękkość i komfort wełny.<br><br>Wełnę kojarzymy z komfortem<br>Chcemy aby ubrania które użytkujemy były wygodne a wełna posiadała unikalne naturalne właściwości które nadają jej komfort którego poszukujemy.<br>Wiemy, że wełna utrzymuje ciepło kiedy jest zimno. Jednak nie każdy się być może orientuje, że kiedy jest gorąco, lekka wełna również pomaga w utrzymaniu chłodu. Dzieje się tak ponieważ włókna oddychają i pozwalają skórze oddychać. Naturalne pofałdowania we włóknach wełnianych zachowują się jak naturalny termostat. Żadne inne włókno nie może poszczycić się taką własnością.<br>&lt;hi&gt;Sposób&lt;/&gt; konserwacji i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego