Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Detektyw
Nr: 3(151)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
skutków działania "balsamu"...
Obie ulotki i specyfikacje są identyczne. Wynika z tego, że Lucjan T. i Józef P. zostali oszukani przez tę samą firmę, używającą różnych nazw. Brak adresu i numeru telefonu też budzi obawy. Wytropienie oszusta posługującego się tylko numerem skrytki pocztowej nie jest sprawą łatwą. Ale to już zmartwienie Prokuratury Rejonowej Warszawa-Śródmieście, do której trafiły akta tej sprawy.
A do PT Czytelników apelujemy: więcej ostrożności w zamawianiu "cudownych" maści i balsamów, oferowanych natrętnie w gazetach, w ulotkach porozlepianych na ulicach czy podrzuconych do skrzynki listowej lub "załatwionych" przez naszych znajomych.
Wszelkie wątpliwości można zgłosić w najbliższym Inspektoracie Nadzoru
skutków działania "balsamu"...<br>Obie ulotki i specyfikacje są identyczne. Wynika z tego, że Lucjan T. i Józef P. zostali oszukani przez tę samą firmę, używającą różnych nazw. Brak adresu i numeru telefonu też budzi obawy. Wytropienie oszusta posługującego się tylko numerem skrytki pocztowej nie jest sprawą łatwą. Ale to już zmartwienie Prokuratury Rejonowej Warszawa-Śródmieście, do której trafiły akta tej sprawy.<br>A do PT Czytelników apelujemy: więcej ostrożności w zamawianiu "cudownych" maści i balsamów, oferowanych natrętnie w gazetach, w ulotkach porozlepianych na ulicach czy podrzuconych do skrzynki listowej lub "załatwionych" przez naszych znajomych.<br>Wszelkie wątpliwości można zgłosić w najbliższym Inspektoracie Nadzoru
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego