Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Trybuna
Nr: 02.28
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
Wilson, absolwent wydziału kinematografii Uniwersytetu Kalifornijskiego, a przyznaje je 700-osobowe międzynarodowe jury.
Gdy w happeningowej atmosferze rozdzielano antynagrody, na zapleczu Kodak Theatre w Hollywood mroził się już szampan na mającą dużo większą oprawę medialną, poprzedzoną tygodniami przygotowań doroczną, 77. już uroczystość wręczenia Oscarów - nagród amerykańskiej Akademii Sztuki Filmowej. Głównym zmartwieniem niektórych gwiazd było to, jak najlepiej wypaść podczas gali. Przed statuetkami były niedyskrecje i plotki. Niektóre aktorki, chcąc wypaść jak najlepiej w świetle jupiterów, zdecydowały się ponoć na wstrzyknięcie pod pachy i w dłonie preparatu Botox wstrzymującego wydzielanie potu.
Wręczenie amerykańskich Oscarów poprzedziła w sobotę w Paryżu uroczystość przyznania Cesarów
Wilson, absolwent wydziału kinematografii Uniwersytetu Kalifornijskiego, a przyznaje je 700-osobowe międzynarodowe jury.<br>Gdy w happeningowej atmosferze rozdzielano antynagrody, na zapleczu Kodak Theatre w Hollywood mroził się już szampan na mającą dużo większą oprawę medialną, poprzedzoną tygodniami przygotowań doroczną, 77. już uroczystość wręczenia Oscarów - nagród amerykańskiej Akademii Sztuki Filmowej. Głównym zmartwieniem niektórych gwiazd było to, jak najlepiej wypaść podczas gali. Przed statuetkami były niedyskrecje i plotki. Niektóre aktorki, chcąc wypaść jak najlepiej w świetle jupiterów, zdecydowały się ponoć na wstrzyknięcie pod pachy i w dłonie preparatu Botox wstrzymującego wydzielanie potu.<br>Wręczenie amerykańskich Oscarów poprzedziła w sobotę w Paryżu uroczystość przyznania Cesarów
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego