Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 07.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
zgodnie z zaleceniami wspomnianej broszury: człowiek po wejściu do organizacji ma być już odtąd zawsze "otoczony kolegami z Ruchu, ogłuszony wiadomościami o Ruchu i jego Ideologii, wreszcie zmuszony do werbowania do Ruchu swoich znajomych".

Scenariusz zebrania (według broszury): szef udziela głosu każdemu, bo każdy musi poczuć, że jego głos coś znaczy. W praktyce jednak, tym co chcieliby gadać za dużo, szef głosu udzielać nie powinien. W Ostrowcu zebrania odbywają się w salce katechetycznej albo w mieszkaniu Pawła Gotowieckiego, pierwszego prezesa miejscowego koła, ambitnego studenta historii z sygnetem na palcu (dziadek odkupił od kogoś, kiedy opuszczali Wilno).

- W czasie zebrań dyskutujemy nie
zgodnie z zaleceniami wspomnianej broszury: człowiek po wejściu do organizacji ma być już odtąd zawsze "otoczony kolegami z Ruchu, ogłuszony wiadomościami o Ruchu i jego Ideologii, wreszcie zmuszony do werbowania do Ruchu swoich znajomych".<br><br>Scenariusz zebrania (według broszury): szef udziela głosu każdemu, bo każdy musi poczuć, że jego głos coś znaczy. W praktyce jednak, tym co chcieliby gadać za dużo, szef głosu udzielać nie powinien. W Ostrowcu zebrania odbywają się w salce katechetycznej albo w mieszkaniu Pawła Gotowieckiego, pierwszego prezesa miejscowego koła, ambitnego studenta historii z sygnetem na palcu (dziadek odkupił od kogoś, kiedy opuszczali Wilno).<br><br>- W czasie zebrań dyskutujemy nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego