Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 11.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
że komisja nie tyle zajmuje się wyjaśnianiem tego, do czego została powołana, ile jest po prostu płaszczyzną politycznej promocji jej członków.

A czy pan po kilku miesiącach pracy komisji ma większą wiedzę na temat styku biznesu z polityką? Jeśli pan wie więcej, a dzięki panu wie więcej opinia publiczna, to znaczy, że komisja działa dobrze. Nic innego tak naprawdę nie możemy zrobić, niż obnażyć pewne mechanizmy.

Ale pracy komisji towarzyszą publiczne wypowiedzi, komentarze, które dodatkowo podgrzewają atmosferę. Pan mówił o możliwym impeachmencie prezydenta.

Nie powiedziałem, że składam wniosek o impeachment. Powiedziałem, że jeżeli zostaną potwierdzone fakty, o których w pewnym momencie
że komisja nie tyle zajmuje się wyjaśnianiem tego, do czego została powołana, ile jest po prostu płaszczyzną politycznej promocji jej członków.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who2&gt;A czy pan po kilku miesiącach pracy komisji ma większą wiedzę na temat styku biznesu z polityką? Jeśli pan wie więcej, a dzięki panu wie więcej opinia publiczna, to znaczy, że komisja działa dobrze. Nic innego tak naprawdę nie możemy zrobić, niż obnażyć pewne mechanizmy.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who1&gt;Ale pracy komisji towarzyszą publiczne wypowiedzi, komentarze, które dodatkowo podgrzewają atmosferę. Pan mówił o możliwym impeachmencie prezydenta.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who2&gt;Nie powiedziałem, że składam wniosek o impeachment. Powiedziałem, że jeżeli zostaną potwierdzone fakty, o których w pewnym momencie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego