Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o pracy, zdrowiu
Rok powstania: 2001
a ciekawe dlaczego tylko akurat podpisali umowę z Mazowiecką, a z Branżową nie. Ta Branżowa Kasa to jest w ogóle... Mazowiecka jest bardziej taka, nie?
Uniwersalna.
Tak. A gdzie powiesz o Branżowej, to w ogóle... odnoga.
To są tylko wybrane jednostki po prostu. Ale...
To samo jest na pogotowiu.
To znaczy?
Wyobraź sobie, że pogotowie jest z tyłu komendy...
I?
I jak jest Krzysztof z Branżowej Kasy Chorych, to oni mają nie napisane mają porozumienie, to jednak udzielają nocnej pomocy w pogotowiu, to Krzysztof musi płacić trzydzieści złotych za wizytę. Rozumiesz to?
Dlatego że jest w Kasie Branżowej?
Tak, a z
a ciekawe dlaczego tylko akurat podpisali umowę z &lt;name type="org"&gt; Mazowiecką&lt;/&gt;, a z &lt;name type="org"&gt;Branżową&lt;/&gt; nie. Ta &lt;name type="org"&gt;Branżowa Kasa&lt;/&gt; to jest w ogóle... &lt;name type="org"&gt;Mazowiecka&lt;/&gt; jest bardziej taka, nie?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Uniwersalna.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Tak. A gdzie powiesz o Branżowej, to w ogóle... odnoga.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;To są tylko wybrane jednostki po prostu.&lt;pause&gt; Ale...&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;To samo jest na pogotowiu.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;To znaczy?&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Wyobraź sobie, że pogotowie jest z tyłu komendy...&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;I?&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;I jak jest Krzysztof z &lt;name type="org"&gt;Branżowej Kasy Chorych&lt;/&gt;, to oni mają nie napisane mają porozumienie, to jednak udzielają nocnej pomocy w pogotowiu, to Krzysztof musi płacić trzydzieści złotych za wizytę. Rozumiesz to?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Dlatego że jest w &lt;name type="org"&gt;Kasie Branżowej&lt;/&gt;?&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Tak, a z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego