Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: rozmowa młodzieży o pracy, miłości, szkole
Rok powstania: 2001
ty...
Takie gadam, gadam takie te, nie...
Ja się nie gniewam na ciebie. Znaczy, są kwestie, za które powinnam się na ciebie pogniewać,no, ale generalnie się nie gniewam na ciebie.
Na mnie się nie gniewasz?
Nie. Na razie jeszcze nie.
Wiesz, chodzi, chodzi o to, że...Na razie? To znaczy, co masz na myśli? Ja się na ciebie nie Bo ja o tym wiem. Wtedy, jak mnie...Wtedy! Jakie chamstwo!

Ja dzwoniłem, bo...Ja skończyłem, tak wiesz, żeby Bo się wkurzyłem na chwilę, nie?
Ja teraz nie wiem, o co ci chodzi.
No, jak przyjechałem zaraz do Piły! Jak dzwoniłem
ty...&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt;Takie gadam, gadam takie te, nie...&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Ja się nie gniewam na ciebie. Znaczy, są kwestie, za które powinnam się na ciebie pogniewać,no, ale generalnie się nie gniewam na ciebie.&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt;Na mnie się nie gniewasz?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Nie. Na razie jeszcze nie.&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt;Wiesz, chodzi, chodzi o to, że...Na razie? To znaczy, co masz na myśli? Ja się na ciebie nie &lt;gap&gt; Bo ja o tym wiem. &lt;gap&gt; Wtedy, jak mnie...Wtedy! Jakie chamstwo!&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;&lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt;Ja dzwoniłem, bo...Ja skończyłem, tak wiesz, żeby &lt;gap&gt; Bo się wkurzyłem na chwilę, nie?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Ja teraz nie wiem, o co ci chodzi.&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt;&lt;vocal desc="yyy"&gt; No, jak przyjechałem zaraz do &lt;name type="place"&gt;Piły&lt;/&gt;! Jak dzwoniłem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego