Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
nie poczuła się do czegokolwiek przymuszana. To chyba była dobra metoda, ponieważ dziś tworzymy udane małżeństwo.
Marek, makler, 30 lat

- Moja dziewczyna jeszcze na studiach zaczęła mi wiercić dziurę w brzuchu o pierścionek zaręczynowy. Byłem wtedy spłukany i zajęty pisaniem pracy magisterskiej. To, że nie chciałem jej poślubić wówczas, nie znaczyło, że nie planuję małżeństwa - po prostu chciałem poczekać z tym na odpowiedni moment.
Wojtek, nauczyciel, 27 lat

SEKS
Prostytutki męski narkotyk

Mamy cudowne kobiety, pełnię szczęścia i udane życie intymne. Dlaczego więc nadal płacimy za seks?
Jonatan Negoc

- Mam 29 lat. Od pięciu lat jestem związany z pewną piękną kobietą
nie poczuła się do czegokolwiek przymuszana. To chyba była dobra metoda, ponieważ dziś tworzymy udane małżeństwo.<br>Marek, makler, 30 lat<br><br>- Moja dziewczyna jeszcze na studiach zaczęła mi wiercić dziurę w brzuchu o pierścionek zaręczynowy. Byłem wtedy spłukany i zajęty pisaniem pracy magisterskiej. To, że nie chciałem jej poślubić wówczas, nie znaczyło, że nie planuję małżeństwa - po prostu chciałem poczekać z tym na odpowiedni moment.<br>Wojtek, nauczyciel, 27 lat&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;page nr=68-70&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;SEKS&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Prostytutki męski narkotyk&lt;/&gt;<br><br>Mamy cudowne kobiety, pełnię szczęścia i udane życie intymne. Dlaczego więc nadal płacimy za seks? <br>&lt;au&gt;Jonatan Negoc&lt;/&gt;<br><br>- Mam 29 lat. Od pięciu lat jestem związany z pewną piękną kobietą
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!