Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 18
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
30 w siedzibie Klubu Kolekcjonerów przy Placu Niepodległości 6 w Zakopanem odbędzie się wieczór autorski poety i tłumacza Witolda Malesy z Warszawy. Organizatorem spotkania jest Podhalański Uniwersytet Trzeciego Wieku.
* W najbliższy weekend odbędą się w paśmie Lubonia Wielkiego wyścigi psich zaprzęgów. Start w sobotę, 8 maja o godz. 11.00 znad Potoku Lubońskiego.
* W niedzielę, 9 maja o godz. 9.50 w nowotarskiej hali KS "Gorce" rozpocznie się Zgromadzenie Specjalne Świadków Jehowy. Oprócz wykładów i dyskusji odbędzie się chrzest nowych wyznawców.
* Doroczne święto strażackie w gminie Szaflary odbędzie się w niedzielę, 9 maja na Borze i będzie połączone z poświęceniem samochodu
30 w siedzibie Klubu Kolekcjonerów przy Placu Niepodległości 6 w Zakopanem odbędzie się wieczór autorski poety i tłumacza Witolda Malesy z Warszawy. Organizatorem spotkania jest Podhalański Uniwersytet Trzeciego Wieku.<br>* W najbliższy weekend odbędą się w paśmie Lubonia Wielkiego wyścigi psich zaprzęgów. Start w sobotę, 8 maja o godz. 11.00 znad Potoku Lubońskiego.<br>* W niedzielę, 9 maja o godz. 9.50 w nowotarskiej hali KS "Gorce" rozpocznie się Zgromadzenie Specjalne Świadków Jehowy. Oprócz wykładów i dyskusji odbędzie się chrzest nowych wyznawców.<br>* Doroczne święto strażackie w gminie Szaflary odbędzie się w niedzielę, 9 maja na Borze i będzie połączone z poświęceniem samochodu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego