Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy ezoteryczne
Rok: 2000
czy podziała na nas odświeżająco, czy relaksująco, zależy nie tylko od olejków czy ziół, które dodajemy do wody. Wpływ kąpieli na nasze samopoczucie - a tym samym na urodę - zależy w dużej mierze od położenia, w jakim znajduje się srebrny glob.
Uspokajającym kąpielom najlepiej poddawać się w czasie pobytu Księżyca w znakach wodnych (Raku, Skorpionie, rybach). Efekt kojący będzie jeszcze większy, jeśli do wody dodamy kilka kropli olejku lawendowego czy sandałowego, lub napar z kilku łyżek rumianku i melisy.
Odświeżające i pobudzające kąpiele są najskuteczniejsze w czasie, gdy Księżyc znajduje się w znakach powietrznych (Bliźniąt, Wagi, Wodnika). Kąpiel wzbogaćmy kilkoma kroplami olejku bergamotowego
czy podziała na nas odświeżająco, czy relaksująco, zależy nie tylko od olejków czy ziół, które dodajemy do wody. Wpływ kąpieli na nasze samopoczucie - a tym samym na urodę - zależy w dużej mierze od położenia, w jakim znajduje się srebrny glob.<br>Uspokajającym kąpielom najlepiej poddawać się w czasie pobytu Księżyca w znakach wodnych (Raku, Skorpionie, rybach). Efekt kojący będzie jeszcze większy, jeśli do wody dodamy kilka kropli olejku lawendowego czy sandałowego, lub napar z kilku łyżek rumianku i melisy.<br>Odświeżające i pobudzające kąpiele są najskuteczniejsze w czasie, gdy Księżyc znajduje się w znakach powietrznych (Bliźniąt, Wagi, Wodnika). Kąpiel wzbogaćmy kilkoma kroplami olejku bergamotowego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!