Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 24
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
się tam rozboje i wymuszenia, których ofiarami bywa przeważnie młodzież, bądź osoby pijane. Bezpieczniej zrobiło się na Rynku, odkąd pojawił się tam całodobowy patrol złożony z policjantów KPP i straży miejskiej.
Podobnie jak w innych rewirach, w Nowym Targu nie ma dnia bez interwencji domowych, policja wzywana jest przeważnie przez żony. Jeden z nowotarżan zabierany do wytrzeźwienia, spędza w nowotarskim areszcie średnio 3 dni w tygodniu. Kłótnie sąsiedzkie to domena Osiedla Niwa-Nowe.
W kolejnych numerach TP przedstawimy poszczególnych dzielnicowych I rewiru.
BZImpreza odwołana

W poprzednim numerze "TP" informowaliśmy, że w niedzielę 20 czerwca na Grzesiu w Tatrach Zachodnich odbędzie
się tam rozboje i wymuszenia, których ofiarami bywa przeważnie młodzież, bądź osoby pijane. Bezpieczniej zrobiło się na Rynku, odkąd pojawił się tam całodobowy patrol złożony z policjantów KPP i straży miejskiej.<br> Podobnie jak w innych rewirach, w Nowym Targu nie ma dnia bez interwencji domowych, policja wzywana jest przeważnie przez żony. Jeden z nowotarżan zabierany do wytrzeźwienia, spędza w nowotarskim areszcie średnio 3 dni w tygodniu. Kłótnie sąsiedzkie to domena Osiedla Niwa-Nowe.<br>W kolejnych numerach TP przedstawimy poszczególnych dzielnicowych I rewiru.<br>&lt;au&gt;BZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Impreza odwołana&lt;/tit&gt;<br><br>W poprzednim numerze "TP" informowaliśmy, że w niedzielę 20 czerwca na Grzesiu w Tatrach Zachodnich odbędzie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego