Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy gstronomiczne
Rok: 2003
z szyjkami rakowymi", "przekładaniec z łososia i soli"' "sarnina", a do tego "wina z całego świata". Klientela to "głownie biznesmeni i obcokrajowcy".

POD ŁOSOSIEM

"Klasyk". "Tu goszczą ważne osobistości odwiedzające Gdańsk". W wystroju "gdańskie meble, flamandzki piec kaflowy, mosiężne żyrandole". Polecane "wariacje na temat łososia, np. pasztet albo roladki", "pyszna zup borowikowa w chlebie", a na deser "jabłko w marcepanie", choć "małe porcje". Psuje "na spotkania oficjalne i formalne". Miejsce "trochę w strych klimatach, np. płatna szatnia, ale Bush chyba nie płacił".
ROZMARYN

"Jeśli ktoś lubi włoską kuchnię" i "ma gruby portfel" to powinien odwiedzić to miejsce. Restauracja "w rybackim domku
z szyjkami rakowymi", "przekładaniec z łososia i soli"' "sarnina", a do tego "wina z całego świata". Klientela to "głownie biznesmeni i obcokrajowcy".<br>&lt;gap&gt;<br>POD ŁOSOSIEM<br>&lt;gap&gt;<br>"Klasyk". "Tu goszczą ważne osobistości odwiedzające Gdańsk". W wystroju "gdańskie meble, flamandzki piec kaflowy, mosiężne żyrandole". Polecane "wariacje na temat łososia, np. pasztet albo roladki", "pyszna zup borowikowa w chlebie", a na deser "jabłko w marcepanie", choć "małe porcje". Psuje "na spotkania oficjalne i formalne". Miejsce "trochę w strych klimatach, np. płatna szatnia, ale Bush chyba nie płacił".<br>ROZMARYN<br>&lt;gap&gt;<br>"Jeśli ktoś lubi włoską kuchnię" i "ma gruby portfel" to powinien odwiedzić to miejsce. Restauracja "w rybackim domku
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!