Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.23
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Iraku, gdzie ma swe siedziby szyicka opozycja. STR.3Miliony rekinów giną z powodu dobrych płetw

KOSTARYKA Jak podaje organizacja ochrony zwierząt WildAid, 100 mln rekinów jest zabijanych co roku z powodu swoich płetw. Jest to, jej zdaniem, skandal porównywalny z mordowaniem słoni dla ich kłów.
Wykonana z płetw rekina zupa jest przysmakiem kosztującym w restauracjach nawet 150 USD.
(PAP)Zagrają Vollenweider, Knopfler i Morrison

WARSZAWA Na tegorocznym TP SA Music & Film Festival wystąpi m.in. lider "Dire Straits" Mark Knopfler oraz harfista Andreas Vollenweider.
Festiwal rozpocznie 26 maja dwuczęściowy koncert w Sali Kongresowej. W pierwszej części wystąpi Paweł Kukiz, w
Iraku, gdzie ma swe siedziby szyicka opozycja. STR.3&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Miliony rekinów giną z powodu dobrych płetw&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;KOSTARYKA&lt;/&gt; Jak podaje organizacja ochrony zwierząt WildAid, 100 mln rekinów jest zabijanych co roku z powodu swoich płetw. Jest to, jej zdaniem, skandal porównywalny z mordowaniem słoni dla ich kłów.<br>Wykonana z płetw rekina zupa jest przysmakiem kosztującym w restauracjach nawet 150 USD.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zagrają Vollenweider, Knopfler i Morrison&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;WARSZAWA&lt;/&gt; Na tegorocznym TP SA Music &amp; Film Festival wystąpi m.in. lider "Dire Straits" Mark Knopfler oraz harfista Andreas Vollenweider.<br>Festiwal rozpocznie 26 maja dwuczęściowy koncert w Sali Kongresowej. W pierwszej części wystąpi Paweł Kukiz, w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego