Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2003
i sól.
Pomidory, paprykę, pieczarki, ogórek i ser pokroić w kostkę. Cebulę i oliwki pokroić w krążki. W dużej misce wymieszać warzywa, oliwki i ser. Z oliwy, soku z cytryny, octu i oregano sporządzić sos. Polać nim warzywa i doprawić do smaku solą i pieprzem. Podawać wraz ze świeżym pieczywem.
zupa czosnkowa
z "Fetą"
Opakowanie sera Feta z Mlekovity 2 główki czosnku, 250 ml gęstego jogurtu, 1 kopiata łyżka mąki, 2 jaja, 1 łyżka stołowa posiekanego świeżego tymianku, 4-5 łyżek stołowych posiekanej rzeżuchy, 2 liście laurowe, 8-10 ziarenek czarnego pieprzu, sól.
Do garnka wlać 1,5 l wody, wrzucić
i sól.<br>Pomidory, paprykę, pieczarki, ogórek i ser pokroić w kostkę. Cebulę i oliwki pokroić w krążki. W dużej misce wymieszać warzywa, oliwki i ser. Z oliwy, soku z cytryny, octu i oregano sporządzić sos. Polać nim warzywa i doprawić do smaku solą i pieprzem. Podawać wraz ze świeżym pieczywem.<br>zupa czosnkowa <br>z &lt;name type="prod"&gt;"Fetą"&lt;/&gt;<br>Opakowanie sera &lt;name type="prod"&gt;Feta&lt;/&gt; z &lt;name type="org"&gt;Mlekovity&lt;/&gt; 2 główki czosnku, 250 ml gęstego jogurtu, 1 kopiata łyżka mąki, 2 jaja, 1 łyżka stołowa posiekanego świeżego tymianku, 4-5 łyżek stołowych posiekanej rzeżuchy, 2 liście laurowe, 8-10 ziarenek czarnego pieprzu, sól.<br>Do garnka wlać 1,5 l wody, wrzucić
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!