Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy zdrowotne
Rok: 2002
ale...zostawmy odrobinkę, na spróbowanie. Potrawy popijajmy dużą ilością herbaty (najlepiej zielonej) i niewielką - czerwonego wytrawnego wina.
W zapobieganiu świątecznemu tyciu, pomocne okażą się również niektóre produkty zakupione w aptece. Najskuteczniejsze będą te, które posiadają zdolność doraźnego działania - szczególnie chitosan i ekstrakt z zielonej herbaty.
Ponieważ potrawy z grzybów i zupa rakowa to rzadkie rarytasy najwygodniej będzie skorzystać z aptecznego chitosanu - OLIMP Chitosan. Przyjęcie przed posiłkiem 4 - 6 kapsułek tego preparatu zmniejszy wartość kaloryczną posiłku o ok. 30 procent.
Podobnie wykorzystanie zielonej herbaty do odchudzania oznacza picie jej w ilości ponad dziesięciu szklanek dziennie. Problem ten rozwiązuje silnie skoncentrowany ekstrakt z
ale...zostawmy odrobinkę, na spróbowanie. Potrawy popijajmy dużą ilością herbaty (najlepiej zielonej) i niewielką - czerwonego wytrawnego wina.<br>W zapobieganiu świątecznemu tyciu, pomocne okażą się również niektóre produkty zakupione w aptece. Najskuteczniejsze będą te, które posiadają zdolność doraźnego działania - szczególnie chitosan i ekstrakt z zielonej herbaty.<br>Ponieważ potrawy z grzybów i zupa rakowa to rzadkie rarytasy najwygodniej będzie skorzystać z aptecznego chitosanu - &lt;name type="prod"&gt;OLIMP Chitosan&lt;/&gt;. Przyjęcie przed posiłkiem 4 - 6 kapsułek tego preparatu zmniejszy wartość kaloryczną posiłku o ok. 30 procent.<br>Podobnie wykorzystanie zielonej herbaty do odchudzania oznacza picie jej w ilości ponad dziesięciu szklanek dziennie. Problem ten rozwiązuje silnie skoncentrowany ekstrakt z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!