Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 02.07
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
na znalezienie dobrej pracy, bo zazwyczaj nie wiedzą, że jest dla nich oferta. O wolnym etacie w pierwszej kolejności informowani są krewni wysoko postawionych urzędników (Swoich nie chcieli, "GL" z 1 bm.). Kiedy skończy się nepotyzm w urzędach i instytucjach?

Alicja z Gorzowa Wlkp.: - Prezydent Tadeusz Jędrzejczak wprowadza ciągłe zmiany; zwalnia, przyjmuje dymisje pracowników i zatrudnia nowych (Sensacyjne dymisje w ratuszu, "GL" z 1 bm.). Intensywnie wymienia kadrę, a sam nie jest pewien swego stanowiska.

Monika z Łagowa: - Jestem przerażona wiadomością, że na dnie jeziora mogą znajdować się groźne niewypały (Bomby na dnie, "GL" z 1 bm.). Boję się, czy nie
na znalezienie dobrej pracy, bo zazwyczaj nie wiedzą, że jest dla nich oferta. O wolnym etacie w pierwszej kolejności informowani są krewni wysoko postawionych urzędników (Swoich nie chcieli, "GL" z 1 bm.). Kiedy skończy się nepotyzm w urzędach i instytucjach?&lt;/&gt; <br><br>&lt;div type="letter" sex="f"&gt;Alicja z Gorzowa Wlkp.: - Prezydent Tadeusz Jędrzejczak wprowadza ciągłe zmiany; zwalnia, przyjmuje dymisje pracowników i zatrudnia nowych (Sensacyjne dymisje w ratuszu, "GL" z 1 bm.). Intensywnie wymienia kadrę, a sam nie jest pewien swego stanowiska.&lt;/&gt; <br><br>&lt;div type="letter" sex="f"&gt;Monika z Łagowa: - Jestem przerażona wiadomością, że na dnie jeziora mogą znajdować się groźne niewypały (Bomby na dnie, "GL" z 1 bm.). Boję się, czy nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!