Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 02.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
nazwę.
papLider na urlopie, politycy harcują. Każdy ma dla niego dobre rady. Co wybierze Krzaklewski?

Tenis czy szachy w AWS

Czy Marian Krzaklewski powinien łączyć przywództwo w AWS i „Solidarności" z kierowaniem klubem parlamentarnym? - Niech zdecyduje sam - uważają liderzy RS AWS. - To zależy też od posłów i senatorów - zwraca uwagę prezes SKL Mirosław Styczeń. A sam lider wypoczywa z rodziną w górach.

Przewodniczącym ,Solidarności" Krzaklewski jest od 1991 r. Szefem Akcji - od jej powstania w czerwcu 1996 r. Przewodniczącym klubu parlamentarnego AWS - odkąd się on uformował po zwycięskich wyborach w 1997 r.
- Przywództwo Krzaklewskiego w ,Solidarności" i AWS jest niepodważalne
nazwę.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;pap&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Lider na urlopie, politycy harcują. Każdy ma dla niego dobre rady. Co wybierze Krzaklewski?&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Tenis czy szachy w AWS&lt;/&gt;<br><br>Czy Marian Krzaklewski powinien łączyć przywództwo w AWS i &#132;Solidarności" z kierowaniem klubem parlamentarnym? - Niech zdecyduje sam - uważają liderzy RS AWS. - To zależy też od posłów i senatorów - zwraca uwagę prezes SKL Mirosław Styczeń. A sam lider wypoczywa z rodziną w górach. <br><br>Przewodniczącym ,Solidarności" Krzaklewski jest od 1991 r. Szefem Akcji - od jej powstania w czerwcu 1996 r. Przewodniczącym klubu parlamentarnego AWS - odkąd się on uformował po zwycięskich wyborach w 1997 r. <br>- Przywództwo Krzaklewskiego w ,Solidarności" i AWS jest niepodważalne
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego