Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 23.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
żyły brzytwą. W różnych punktach Moskwy cztery kobiety, w tym dwie emerytki w wieku 63 i 79 lat, wyskoczyły przez okno. Siódmy moskwianin powiesił się w swym mieszkaniu. Ósmy rozciął sobie brzuch.
Makabryczna seria trwa. W poniedziałek odnotowano kolejne samobójstwo; 53-letni mieszkaniec Moskwy zabił się wyskakując przez okno.
Obserwatorzy zwracają uwagę, że liczba Rosjan, którzy decydują się targnąć na własne życie, rośnie lawinowo. Większość Rosjan żyje bez jakiejkolwiek nadziei na przyszłość, bez żadnych perspektyw. Częściej niż kiedykolwiek uciekają w alkohol. Bieda, beznadzieja i pijaństwo spowodowały też katastrofalną nadumieralność mężczyzn w sile wieku. Przeciętny mężczyzna w Rosji nie dożywa sześćdziesiątki.
"Stan psychiczny
żyły brzytwą. W różnych punktach Moskwy cztery kobiety, w tym dwie emerytki w wieku 63 i 79 lat, wyskoczyły przez okno. Siódmy moskwianin powiesił się w swym mieszkaniu. Ósmy rozciął sobie brzuch. <br>Makabryczna seria trwa. W poniedziałek odnotowano kolejne samobójstwo; 53-letni mieszkaniec Moskwy zabił się wyskakując przez okno. <br>Obserwatorzy zwracają uwagę, że liczba Rosjan, którzy decydują się targnąć na własne życie, rośnie lawinowo. Większość Rosjan żyje bez jakiejkolwiek nadziei na przyszłość, bez żadnych perspektyw. Częściej niż kiedykolwiek uciekają w alkohol. Bieda, beznadzieja i pijaństwo spowodowały też katastrofalną &lt;orig&gt;nadumieralność&lt;/&gt; mężczyzn w sile wieku. Przeciętny mężczyzna w Rosji nie dożywa sześćdziesiątki. <br>"Stan psychiczny
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego