Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy zdrowotne
Rok: 2003
delikatna skóra, wydatny biust, ciąża, macierzyństwo, cykle menstruacyjne i związane z nimi wahania nastrojów, wszystko to nieodłącznie związane jest z kobiecością.
Pleć daje nam o sobie znać niemal z chwilą poczęcia, gdyż o tym, czy na świat przyjdzie dziewczynka, czy chłopczyk decydują chromosomy zawarte w plemniku. W ciągu paru miesięcy życia płodowego kobieta staje się kobieta, a mężczyzna mężczyzną, a płeć wpływa w znaczący sposób na całe ich życie.
Odmienne dla każdej płci cechy i funkcje biologiczne wykształcają się w okresie płodowym. Tuż po urodzeniu każdy noworodek podany jest działaniu hormonów matki, co manifestuje się powiększeniem gruczołów piersiowych, a czasem laktacja a
delikatna skóra, wydatny biust, ciąża, macierzyństwo, cykle menstruacyjne i związane z nimi wahania nastrojów, wszystko to nieodłącznie związane jest z kobiecością.<br>Pleć daje nam o sobie znać niemal z chwilą poczęcia, gdyż o tym, czy na świat przyjdzie dziewczynka, czy chłopczyk decydują chromosomy zawarte w plemniku. W ciągu paru miesięcy życia płodowego kobieta staje się kobieta, a mężczyzna mężczyzną, a płeć wpływa w znaczący sposób na całe ich życie.<br>Odmienne dla każdej płci cechy i funkcje biologiczne wykształcają się w okresie płodowym. Tuż po urodzeniu każdy noworodek podany jest działaniu hormonów matki, co manifestuje się powiększeniem gruczołów piersiowych, a czasem laktacja a
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!