Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.14
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
spotkania rozbitych rodzin koreańskich, wymiany sportowe oraz zaplanowana wizyta w Korei Południowej północnokoreańskiego przywódcy Kim Dzong Ila.
Od zakończenia II wojny światowej Półwysep Koreański jest podzielony na komunistyczną Północ i kapitalistyczne Południe. Wojna koreańska z lat 1950-53 zakończyła się jedynie podpisaniem układu rozejmowego między państwami.
(PAP)Węgrzy walczą z żywiołem Strażacy w ochronnych kombinezonach i maskach przeciwgazowych dezynfekują ulice zalanej przez powódź miejscowości Gulacs, położonej około 310 km na wschód od Budapesztu.
(PAP)Eurokraci rozmawiali z Szaronem i Arafatem

UE próbuje rozwiązać kryzys na Bliskim Wschodzie.
Przebywająca na Bliskim Wschodzie delegacja Unii Europejskiej spotkała się wczoraj z premierem Izraela Arielem
spotkania rozbitych rodzin koreańskich, wymiany sportowe oraz zaplanowana wizyta w Korei Południowej północnokoreańskiego przywódcy Kim Dzong Ila.<br>Od zakończenia II wojny światowej Półwysep Koreański jest podzielony na komunistyczną Północ i kapitalistyczne Południe. Wojna koreańska z lat 1950-53 zakończyła się jedynie podpisaniem układu rozejmowego między państwami.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>Węgrzy walczą z żywiołem Strażacy w ochronnych kombinezonach i maskach przeciwgazowych dezynfekują ulice zalanej przez powódź miejscowości Gulacs, położonej około 310 km na wschód od Budapesztu.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Eurokraci rozmawiali z Szaronem i Arafatem&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;UE próbuje rozwiązać kryzys na Bliskim Wschodzie.&lt;/&gt;<br>Przebywająca na Bliskim Wschodzie delegacja Unii Europejskiej spotkała się wczoraj z premierem Izraela Arielem
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego