Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 3
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
niedzielę zapraszamy na przedstawienie przygotowane przez wychowanków ośrodka rehabilitacyjno-wychowawczego w Nowym Targu.
Zdarzają się jasełka, które trzeba obejrzeć szczególnie. Minispektakle, w których trzeba więcej pracy włożyć w przygotowanie aktorów, nauczenie ich króciutkich kwestii i pomoc w pokonaniu tremy. Przedstawienia, w których aktorzy z upośledzeniem umysłowym dają widzom całą swoją żywiołowość i spontaniczność, z jaką pojawiają się na scenie. Takie spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 24 stycznia o godz. 15.00 w nowotarskim Ośrodku Rehabilitacyjno-Wychowawczym przy ul. Podtatrzańskiej 47a.
fig.Klub Miłośników (nie tylko) Teatru

Przy Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu rusza ze swoją działalnością Klub Miłośników Teatru
niedzielę zapraszamy na przedstawienie przygotowane przez wychowanków ośrodka rehabilitacyjno-wychowawczego w Nowym Targu.<br>Zdarzają się jasełka, które trzeba obejrzeć szczególnie. Minispektakle, w których trzeba więcej pracy włożyć w przygotowanie aktorów, nauczenie ich króciutkich kwestii i pomoc w pokonaniu tremy. Przedstawienia, w których aktorzy z upośledzeniem umysłowym dają widzom całą swoją żywiołowość i spontaniczność, z jaką pojawiają się na scenie. Takie spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 24 stycznia o godz. 15.00 w nowotarskim Ośrodku Rehabilitacyjno-Wychowawczym przy ul. Podtatrzańskiej 47a.<br>&lt;au&gt;fig.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Klub Miłośników (nie tylko) Teatru&lt;/tit&gt;<br><br>Przy Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu rusza ze swoją działalnością Klub Miłośników Teatru
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego