Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy farmaceutyczne
Rok: 2000
nich istnieją od ponad 100 lat. BADy cieszą się największą popularnością w USA i Europie, a zwłaszcza przygotowywane na bazie ginko biloba, żeń-szeń, pierwiosnka (Primula L.) i echinacei. W RFN np. na BADy przypada 1/3 bezreceptowych zakupów. Oczywiście ostatnimi czasy coraz częściej w Niemczech stosuje się BADy do żywności na bazie roślin.

W taki sposób, w wielu krajach zwiększa się sprzedaż i rozszerza się rynek Biologicznie Aktywnych Dodatków, co jest często związane z oficjalnym i społecznym uznaniem jakości tych produktów jako alternatywnych metod leczenia.
Życzymy zdrowia i sukcesów.
Niezależni dystrybutorzy VISION International People Group.
WYKŁAD DOKTORA YOLLOKE'A: "Umarli lekarze
nich istnieją od ponad 100 lat. BADy cieszą się największą popularnością w USA i Europie, a zwłaszcza przygotowywane na bazie ginko biloba, żeń-szeń, pierwiosnka (Primula L.) i echinacei. W RFN np. na BADy przypada 1/3 bezreceptowych zakupów. Oczywiście ostatnimi czasy coraz częściej w Niemczech stosuje się BADy do żywności na bazie roślin.<br>&lt;gap&gt;<br>W taki sposób, w wielu krajach zwiększa się sprzedaż i rozszerza się rynek Biologicznie Aktywnych Dodatków, co jest często związane z oficjalnym i społecznym uznaniem jakości tych produktów jako alternatywnych metod leczenia.<br>Życzymy zdrowia i sukcesów.<br>Niezależni dystrybutorzy &lt;name type="org"&gt;VISION&lt;/&gt; International People Group.<br>WYKŁAD DOKTORA YOLLOKE'A: "Umarli lekarze
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego