Typ tekstu: Książka
Autor: Adam Czerniawski
Tytuł: Narracje ormiańskie
Rok wydania: 2003
Lata powstania: 1956-1986
pogan22. Nie gdzie indziej komponował szlachetne pienia Tommaso di Padua. Przecież nie w obrębie murów Bredy opisał Franciscus de Vreis swój hortus conclusus! Ogród jest więc zewnętrzną formą i jawną manifestacją opanowania symetrii przez umysł człowieka, wiedzie go ku prawości oraz uczciwości w postępowaniu i myśleniu. Któż z nas cnotliwego żywota nie pragnie!"

11 maja
Krawczyński grywa na pieskach. Marta dała mi różę własnego chowu. Wyrzuciłem ją do klozetu. Dlaczego zwłoki de Groota ciągle trzymają w tym pokoju na poddaszu?

12 maja
Dziś omówiłem rolę KPP od jej zarania w czasach SDKPiL i PPS, podkreślając wagę hasła obrony zasad solidarności klas
pogan22. Nie gdzie indziej komponował szlachetne pienia Tommaso di Padua. Przecież nie w obrębie murów Bredy opisał Franciscus de Vreis swój hortus conclusus! Ogród jest więc zewnętrzną formą i jawną manifestacją opanowania symetrii przez umysł człowieka, wiedzie go ku prawości oraz uczciwości w postępowaniu i myśleniu. Któż z nas cnotliwego żywota nie pragnie!"<br><br>11 maja<br>Krawczyński grywa na pieskach. Marta dała mi różę własnego chowu. Wyrzuciłem ją do klozetu. Dlaczego zwłoki de Groota ciągle trzymają w tym pokoju na poddaszu?<br><br>12 maja<br>Dziś omówiłem rolę KPP od jej zarania w czasach SDKPiL i PPS, podkreślając wagę hasła obrony zasad solidarności klas
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego