11-ty listopada?

Witam,
mam pytanie dotyczące poprawności zapisu skrótu słowa jedenasty. Czy poprawną formą będzie 11-ty listopada, czy też 11-sty listopada? A może błędne jest stosowanie zarówno jednego, jak i drugiego zapisu?
Dziękuję za odpowiedż
Anna S.
Obydwa zapisy są w wydawnictwach normatywnych traktowane jako błąd. Nie wiem jednak, czy jest czego żałować, gdyż zapis 11 listopada nie pozostawia chyba wątpliwości, jak go powinniśmy odczytać.
Mirosław Bańko, PWN