121-kilometrowy

Dzień dobry. Jak należałoby poprawnie zapisać przymiotnik 121-kilometrowy: studwudziestojednokilometrowy, studwudziestojedenkilometrowy czy może jeszcze inaczej?
Dziękuję.
Nie ma ścisłych reguł budowania takich przymiotników złożonych, w związku z tym możliwych jest kilka wariantów. Najlepsze z nich to: stodwudziestojednokilometrowy, studwudziestojednokilometrowy.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski