22 dzieci

Bardzo proszę o pomoc przy odmianie liczebnika złożonego dwadzieścia dwa. Poproszę o pełną odmianę frazy 22 dzieci.
Dziękuję z góry za pomoc
Tu nie dwadzieścia dwa trzeba odmieniać, tylko dwadzieścioro dwoje: D. dwadzieściorga dwojga dzieci, C. dwadzieściorgu dwojgu dzieciom, B. dwadzieścioro dwoje dzieci, N. dwadzieściorgiem dwojgiem dzieci, Ms. dwadzieściorgu dwojgu dzieciach. Czyżby chodziło o młodych piłkarzy?
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski