40-minutowy

Witam serdecznie.
Czy dopuszczalna jest pisownia: 40-minutowy, 5-godzinny, 3-odcinkowy itp?
Dziękuję i pozdrawiam.
Anna
Można stosować mieszany zapis, cyfrowo słowny, w wyrazach złożonych, jak w wymienionych przykładach. Natomiast za błędne są uważane zapisy, w których cyframi oznacza się – mniej lub bardziej dokładnie – temat fleksyjny wyrazu, a słownie zapisuje się końcówkę, np. w 4-ech punktach, 5-ta ulica, 3-ego maja. Poprawne zapisy to: w czterech punktach, piąta ulica, trzeciego maja.
Mirosław Bańko, PWN