innymi słowy – czy słowami?

Witam serdecznie!
Moje pytanie może zabrzmieć nieco banalnie, ale nie mogę sobie z tym poradzić. Uczę się języka polskiego od niedawna, a już kilka razy napotkałam się na wyrazy innymi słowami i innymi słowy. Bardzo proszę o wyjaśnienie różnicy między nimi.
Dziękuję z góry i pozdrawiam.
Można coś wyrazić innymi słowami, można się posłużyć innymi słowami niż poprzednio. W wyrażeniu tym występuje regularny dziś narzędnik z końcówką -ami. Natomiast wyrażenie innymi słowy, zawierające nieregularną dziś formę narzędnika, jest związkiem frazeologicznym o znaczeniu 'inaczej mówiąc'. Używa się go w języku oficjalnym, zwykle na początku zdania, np. „Wielu polskich przedsiębiorców musi zrozumieć, że obiecujący przedsiębiorca to nie zawsze profesjonalny menedżer. Innymi słowy – nie każdy, kto ma pomysł na świetny biznes, potrafi go dobrze realizować” (Wprost).
Ponieważ pisze Pani: „uczę się języka polskiego od niedawna”, więc zwracam uwagę na błąd w pytaniu: nie mówimy „napotkałam się na wyrazy”, ale „napotkałam wyrazy” albo „natknęłam się na wyrazy”.
Mirosław Bańko, PWN