technikalia

Witam!
Chciałbym się dowiedzieć, czy w „oficjalnej” polszczyźnie można posługiwać się słowem technikalia. Poza tym, prosiłbym o jego definicję.
Pozdrawiam!
Technikalia to szczegóły techniczne lub techniczne aspekty czegoś. Słowo to jest zbudowane podobnie jak muzykalia czy personalia i podobnie jak one występuje tylko w liczbie mnogiej. W słownikach go nie znalazłem, może nie szukałem wystarczająco dokładnie. Jego uwzględnienie przez leksykografów jest tylko kwestią czasu.
Mirosław Bańko, PWN