Facebook

Jak, we w miarę oficjalnym tekście, określić komunikowanie się za pomocą Facebooka? „Utrzymywali kontakt przez/poprzez Facebook/za pomocą Facebooka”?
Z góry dziękuję
D.
Wszystkie wymienione możliwości są do zaakceptowania, problemem jest tylko wybór formy biernika. W oficjalnym tekście przez Facebook, w potocznym przez Facebooka. Dokonała Pani więc słusznego wyboru.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski