Kościół zjednoczeniowy, świadkowie Jehowy

Szanowni Państwo! Proszę o udzielenie odpowiedzi na następujące pytania: 1. Jak należy piasać – Kościół zjednoczeniowy czy Kościół Zjednoczeniowy, 2. świadkowie Jehowy czy Świadkowie Jehowy? Serdecznie dziękuję i pozdrawiam
M.Ś.
Piszemy: Kościół zjednoczeniowy (tu jest możliwy wariant Kościół Zjednoczeniowy), świadkowie Jehowy. Polecam Wielki słownik ortograficzny PWN, który ten problem rozwiązuje za pomocą reguły [84].
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski