Aktualnie…

Witam,
proszę o potwierdzenie, która forma zdania jest poprawna: „Aktualnie, saldo na koncie wynosi 100,00 zł” czy „Aktualnie saldo na koncie wynosi 100,00 zł”? Czyli z przecinkiem po słowie aktualnie czy bez?
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam,
Anna Kowalik
Inicjalnych przysłówków nie oddzielamy przecinkiem, poprawna jest więc druga wersja. Przy okazji dodam, że po skrócie nie używamy kropki (w pytaniu usunąłem ją, gdyż była zbyteczna).
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski