Andrew Lloyd Webber, Artur Conan Doyle

Moje pytanie dotyczy dopełniacza od Andrew Lloyd Webber i Artur Conan Doyle. Czy poprawną formą jest Andrew Lloyd Webbera, czy Andrew Lloyda Webbera? I analogicznie: Artura Conan Doyle'a czy Artura Conana Doyle’a?
Dziękuję i pozdrawiam.
Najlepiej odmieniać wszystkie składniki nazw, które się poddają odmianie. W takim razie za wzorcowe należy uznać formy Andrew Lloyda Webbera i Artura Conana Doyle’a. Oprócz tego na akceptację zasługują warianty Andrew Lloyd Webbera i Artura Conan Doyle’a, które dodatkowo mają wsparcie w rozstrzygnięciach słownikowych.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski