Buddenbrookowie

Mam pytanie dotyczące wymowy nazwiska Buddenbrookowie z powieści Thomasa Manna. Jak należy odczytywać je w języku polskim? Budenbrukowie czy Budenbrokowie, a może Buddenbrookowie?
Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam
Nazwisko bohaterów powieści Thomasa Manna wymawiamy: |budenbrokowie|. Powstało ono w języku niemieckim, w którym podwójne o wymawiamy jako |o| – tak robimy też w języku polskim.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski