Co może być nazwą własną?

Witam serdecznie.
Chciałbym się dowiedzieć, czy dopuszczalna jest pisownia tego typu: „Produkt X Krem do Rąk Zapobiegający Czemukolwiek”. Innymi słowy, czy można zapis tego typu, czyli elementy nazwy produktu, podciągać pod zasady pisowni nazw własnych?
Dziękuję za odpowiedź.
Przemek
Nazwy własne to obszerna kategoria wyrazów, o wiele liczniejsza od nazw pospolitych. Nazwy własne możemy tworzyć sami, jeśli zachodzi potrzeba. Producent nowego towaru może mu nadać wymyśloną przez siebie nazwę, a nawet może ją zastrzec w Urzędzie Patentowym. Właściciel firmy może sam nadać jej nazwę, podobnie jak siedmioletni Krzyś może dowolnie nazwać swojego misia.
W związku z tym cytowane przez Pana sformułowanie teoretycznie może być nazwą własną i jako takie może korzystać z przywileju przysługującego nazwom własnym, tzn. być pisane wielkimi literami. Powiedziałbym jednak, że jest to nieudana nazwa własna: za długa i przez to trudna do zapamiętania, poza tym o takiej strukturze składniowej, która wymaga zastosowania jakiegoś znaku przestankowego po słowie X, np. przecinka. Nazwa własna o siedmiu wyrazach, w dodatku z przecinkiem, jest czymś równie nieporęcznym jak siedmioczłonowe nazwisko.
Warto mieć na uwadze i to, że zwyczaj nadużywania wielkich liter upowszechnia się dziś pod wpływem języka angielskiego. Wielu osobom zwyczaj ów się nie podoba (ba, wiele osób ma w ogole alergię na punkcie angielszczyzny). Z takimi nastrojami społecznymi trzeba się liczyć. Nazwa produktu – czy będzie to krem, czy co innego – powinna zachęcać do kupna, a nie denerwować klientów.
Mirosław Bańko