Co robimy z początkiem?

Dzień dobry,
czy wyrażenie początkiem bez przyimka, w znaczeniu ‘na początku’ jest prawidłowe?
Na przykład: Decyzja zapadnie najwcześniej początkiem lutego lub Przygotuję to początkiem przyszłego tygodnia. Często spotykam się z takimi sformułowaniami na południu Polski.

Z pozdrowieniami
KW
Przywołane tu zdania nie są poprawne, przynajmniej w polszczyźnie standardowej. Być może należą do normy w jakimś regionie Polski, ale tego nie udało mi się ustalić. Jedyne poprawne użycia rzeczownika początek wskazujące na pierwszy okres czegoś to na początku i z początkiem.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski