Co to się zadziewa!

Witam,
od niedawna przebywam w nowym środowisku, gdzie nadzwyczaj często używa się sformułowania zadziewać się, np. „W naszej firmie zadziewa się wiele nowych zmian”. I tak się zastanawiam, czy ta forma jest w ogóle poprawna. Wydaje mi się, że nie, że jest tylko i wyłącznie potoczne i może trochę specyficzne dla tego otoczenia.
Będę wdzięczna za odpowiedź:)
Myślałem z początku, że pyta Pani o zadziewać się w znaczeniu 'gubić się', por. dokonany odpowiednik tego czasownika w zdaniu: „Juleczko, gdzieś mi się zadziały moje robótki – poszukaj w sypialni!” (za słownikiem Doroszewskiego). Z Pani przykładu widzę jednak, że zadziewać się miałoby znaczyć tyle co 'dziać się' lub może 'zaczynać się dziać'. Znaczenia takiego nie znalazłem w słownikach nowych ani starszych (a sprawdzałem nawet w słowniku gwar polskich) i myślę, że ta jego słownikowa nieobecność jest najlepszym argumentem za tym, żeby nie używać go poza kręgiem osób, którym jest ono znane.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski