Co to to nie!

Czy w wyrażeniu co to to nie postawi się przecinek między dwoma to: „Co to, to nie”? Wydaje mi się, że nie, bo powinniśmy traktować to wyrażenie jako całość, proszę jednak o potwierdzenie.
Pozdrawiam
Potwierdzam – przecinek jest niepotrzebny. Zresztą nawet nie sfrazeologizowane konstrukcje typu co do X to… nie wymagają przecinka, gdyż zamykają się w granicach jednego zdania. Niektórzy autorzy stawiają przecinek po słowach co do X, aby zaznaczyć przerwą oddechową, gdzie kończy się temat zdania. Nie jest to wymagane, ale nie jest też zabronione. Przepisy interpunkcyjne pozostawiają tutaj piszącym swobodę.
Przecinek jest natomiast potrzebny w zdaniach typu „Co się tyczy X, to…”. A więc: „Co do przecinka (,) to czasem jego użycie pozostawia się decyzji piszącego”. Ale: „Co się tyczy przecinka, to czasem jego użycie pozostawia się decyzji piszącego”.
Mirosław Bańko, PWN