Co umieścić w indeksie osobowym?

Dzień dobry,
czy w indeksie osobowym uwzględnia się autorów tekstów, które zostały wymienione w przypisach bibliograficznych? Jeśli tak, to czy bierze się pod uwagę każdą stronę, na której jest przypis do dzieła danego autora?
Dziękuję i pozdrawiam
Zasadniczo w indeksie osobowym nie uwzględnia się imion i nazwisk autorów dzieł cytowanych, które podajemy w przypisach bibliograficznych. Temu celowi służy bibliografia załącznikowa. Z materiałów wykraczających poza tekst główny indeksuje się czasami wstępy i przedmowy (z wyjątkiem przedmów honorowych) oraz tabele, podpisy pod ilustracjami i przypisy rzeczowe. I tylko wówczas, gdy materiały te są ważne dla danej publikacji.
Adam Wolański