Czy młody to wspaniały?

Szanowni Państwo,
mam problem, czy dobrze postawiłam przecinki w poniższym zdaniu. Zwłaszcza czy postawić przecinek między młodym a wspaniałym.

Pamiętaj jednak, że stopnie nie odzwierciedlają tego, jakim jesteś młodym wspaniałym człowiekiem.
Przyznam, że całe zdanie jest zbyt udane – stopnie nie mogą odzwierciedlać (bądź nie odzwierciedlać) tego, jakim ktoś jest młodym człowiekiem. Dlatego odniosę się do Pani pytania na podstawie innego zdania: Był młodym wspaniałym (,) człowiekiem.
Mówiąc w największym uproszczeniu – jeśli określenia młody i wspaniały uznajemy za równorzędne (inaczej mówiąc – jeśli uważamy, że jeśli ktoś jest młody, to jest wspaniały), to postawimy przecinek między nimi. Jeśli nie są one równorzędne, to przecinka nie postawimy.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski