Dokonany odpowiednik skutkować

Szanowni Państwo,
ostatnio zastanawiałem się nad pewnym słowem, nie jestem przekonany o jego poprawności. Chodzi o mi o zaskutkować. Czy taki twór jest dozwolony?
Dokonanym odpowiednikiem czasownika skutkować jest poskutkować. Zaskutkować pojawiło się jakiś czas temu (głównie w tekstach urzędowych), trochę wbrew tradycji językowej – zdecydowanie odradzam używanie go.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski