Dopowiedzenie a przecinek

Dzień dobry! Czy w tym zdaniu powinien być przecinek? Odpowiedzi ankietowanych na zagadnienie 1, zawarte w kwestionariuszu.
Postawienie przecinka wskazywałoby na to, że element zawarte w kwestionariuszu jest dopowiedzeniem, czyli wyrażeniem wprowadzającym dodatkowe informacje – takim, którego pominięcie nie wpływa na budowę zdania. To zatem, czy w przywołanym zdaniu ma się znaleźć przecinek, zależy od tego, czy element zawarte w kwestionariuszu jest integralną częścią wyrażenia zagadnienie 1 (zagadnienie 1 zawarte w kwestionariuszu – ‘zagadnienie 1, które jest zawarte w kwestionariuszu’), czy też jedynie przekazuje dodatkową, uzupełniającą informację (zagadnienie 1, zawarte w kwestionariuszu – ‘zagadnienie 1, o którym można też powiedzieć, że jest zawarte w kwestionariuszu’).
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski